loader

Bir Tutam Mutfak, Bir Tutam Hayat Söyleşisi...

Biliyorsunuz ki “Bir Osmanlı Yemek Yazması Kitabüt Tabbahin”, “Bir Aşçının Dünlüğü” ve “Kelimelemeler” gibi gastronomi sahasında birçok eser Oğlak Yayınları...

Bir Tutam Mutfak, Bir Tutam Hayat Söyleşisi
Osman Güldemir & Murat Aslan "Oğlak Yayınları"
 
38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Ardından Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 02-10 Kasım 2019 tarihlerinde yine önceki yıllardaki gibi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.
 
Sekiz büyük salonda kitap, süreli yayın, gazete ve dergi yayıncılığı, medya kuruluşları ve yayın faaliyetinde bulunan sivil toplum kuruluşları ziyaretçileri ile buluşuyorlar.
 
Biliyorsunuz ki “Bir Osmanlı Yemek Yazması Kitabüt Tabbahin”, “Bir Aşçının Dünlüğü” ve “Kelimelemeler” gibi gastronomi sahasında birçok eser Oğlak Yayınları aracılığıyla sizlerle buluşuyor. 
 
Haliyle diğer fuarlardakilere benzer şekilde, 3 Kasım Pazar günü 16.45-17.45 aralığında İnterexpo Salonu’nda, ülkemizin önemli şeflerinden şef Murat ASLAN ile “Bir Tutam Mutfak Bir Tutam Hayat” ekseninde güzel bir söyleşi gerçekleştirdik. 
 
Söyleşi öncesi ve sonrasında da kitaplarımızı imzaladık. Yemek sever, kitap sever mutfak sevdalıları ile hoş vakit geçirdik.
 
İyi oldu.
Güzel oldu.
İyi ki kitaplar var…
Kitaplarınız ve okumalarınız bol olsun!
Dr. Öğr. Üyesi Osman Güldemir
 
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer mesleki haberinizin yada yemek tarifinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki prosedürleri inceleyerek gönderebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirmeden sonra haberin altında sizin isminiz olacak şekilde içeriğiniz sitemizde yayınlanacaktır.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı