Şef Müslüm Aktaş Madalyaları Topladı...

Şef Müslüm Aktaş Madalyaları Topladı...

Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu tarafından düzen -lenen 3. Uluslararası İstanbul Kültür ve Tat Festivali -nde 3 altın madalya ve 1 kupa alarak büyük bir başarıya imza attı...

Şef Müslüm Aktaş Madalyaları Topladı...
Mezitli Belediyesi kafeteryasının aşçısı Şef Müslüm Aktaş, Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Uluslararası İstanbul Kültür ve Tat Festivalinde 3 altın madalya ve 1 kupa alarak büyük bir başarıya imza attı. 
 
Hazırladığı birbirinden özel tatlarla Mezitli Belediyesi çalışanları kadar çevre esnafının ve vatandaşların beğenisini kazanan Aşçı Aktaş, katıldığı festivalde düzenlenen yarışmada, Balık, Restoran Tatlı Tabağı ve Yılın Altın Genç Şefi dallarında altın madalya ile ödüllendirildi. Yarışmaya Akdeniz Gastronomi Aşçılar Derneği adına katılan Müslüm Aktaş, kazandığı ödüllerle Mersin'in ve görev yaptığı Mezitli Belediyesi'nin gururu oldu. 
 
Hazırladığı sunumların ödüllendirilmesinden dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Aktaş, "Görevimi bir sanatçı hassasiyeti ile yerine getiriyorum. Arge şefi ve eğitmen şefi olarak önümüzdeki aylarda mutfak atölyesini faaliyete geçireceğim. Başarı mda bana destek olan başta Mezitli Belediye Başkanımız Neşet Tarhan olmak üzere şirket müdürümüz Filiz Yalın'a, Akdeniz Gastronomi Aşçılar Derneği Başkanımız Murat Baziki ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri destekler nedeniyle teşekkür ederim" dedi. 
 
Belediye binasını faaliyete geçirdikten sonra personele, işleri nedeniyle gelen vatandaşlara ve bölgede bulunan esnafa kaliteli hizmet sunabilmek adına Mezitli Belediyesi Kafeteryasını faaliyete geçirdiklerini ifade eden Başkan Neşet Tarhan da "Vatandaşımızın kaliteli şekilde hizmet alması ve personelimizin daha güzel bir ortamda görev yapması için her türlü tedbiri aldık. Kafeteryamızda yemeklerimizi yapan aşçımızın üç madalya ve bir kupa kazanması, işinin ne denli kaliteli olduğunu göstermektedir" diye konuştu. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler