Hayata Sarıl Lokantasında Şeflerimiz Pişirmeye Devam Ediyor...

Radisson Hotel Group Sorumlu İşletme Projeleri kapsamında @lokantahayatasaril da şeflerimiz yeni başlangıçlar için pişirmeye dev...

Hayata Sarıl Lokantasında Şeflerimiz Pişirmeye Devam Ediyor...
Radisson Hotel Group Sorumlu İşletme Projeleri kapsamında @lokantahayatasaril da Türk Mutfağında aşçı şeflerimiz yeni başlangıçlar için pişirmeye devam ediyor. Bu özel günde bize aynı zaman da @arasozgur eşlik ediyor olacak.
 
Siz de yemeğinizi 26 Eylül’de “Hayata Sarıl Lokantası’nda” yiyebilir ya da “Askıda Yemek” için bağış bırakarak yepyeni başlangıçlara umut olabilirsiniz.
 
Yemek rezervasyonunuzu aşağıdaki oturum saatlerine göre yapabilirsiniz:
 
12:30 – 13:30
13:45 – 14:45
15:00 – 16:15
16:30 – 17:45
18:00 - 19:00
 
İletişim numarası: 0553 913 1350
 
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı