• Mugafed Başkanı A. Salih Güney'den Camiaya Duyuru...

    Mugafed Başkanı A. Salih Güney'den Camiaya Duyuru...

  • Mugafed Başkanı A. Salih Güney'den Camiaya Duyuru...

    Mugafed Başkanı A. Salih Güney'den Camiaya Duyuru...


Mugafed Başkanı A. Salih Güney'den Camiaya Duyuru...

Geleneksel Türk Mutfağında Kültürlerin buluşması yeni tatlar keşfetmek için birliğimizi beraberliğimizi sağlamak için 18-20 ekimde tüm meslektaşla rımızı ve geleceğin genc...

Mugafed Başkanı A. Salih Güney'den Camiaya Duyuru...
Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu "Mugafed" Başkanı A. Salih Güney Türk Aşçı Haberlerine Yapmış Olduğu Yazılı Açıklamada;
 
Saygı değer meslektaşlarımız, değerli eğitmenlerimiz, geleceğimizin genç aşçıları hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Hepimizin bildiği gibi 5 ayda rabbimize hamdolsun kısa zamanda meslektaşlarımıza daha çok ulaşabilmek adına bir ülkemizin bir çok noktasında yer aldık faaliyetler gösterdik.
 
Şimdi 11-12 Ekim tarihinde Mersin Mut'a AKGADER Mut Kültür ve Tat Festivali ile Yöresel yemekler yarışması ile Mut'lu hemşerilerimizle buluşacağız inşallah pesinden 18,19,20 Ekimde Istanbul Pendikte Istanbul Kültür ve Tat Festivalinde Uluslararası Yemek Yarışması ve Kültürümüze ait tatlarla Istanbul'da gurbet hasreti çeken hemşerilerimiz ile buluşacağız.
 
2 yıl üst üste İstanbul'da IYAGAD Istanbul Yeditepe Ascilar ve Garsonlar Derneği himayesinde düzenlediğimiz "Yeditepe ile 7'den 77''ye Lezzet avı yemek yarışması "nasip olursa inşallah federasyon olarak uluslararasi olarak düzenleyeceğiz. 
 
Geleneksel Türk Mutfağında Kültürlerin buluşması yeni tatlar keşfetmek için birliğimizi beraberliğimizi sağlamak için 18-20 ekimde tüm meslektaşlarımızı ve geleceğin genc şeflerini, eğitmenlerimizi Pendikte görmek istiyoruz. Yarışma başvuruları www.mugafed.org web sayfamızdan alınmaktadır.
 
Saygılarımla
Mugafed Başkanı A. Salih GÜNEY


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer mesleki haberinizin yada yemek tarifinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki prosedürleri inceleyerek gönderebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirmeden sonra haberin altında sizin isminiz olacak şekilde içeriğiniz sitemizde yayınlanacaktır.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı