Vefat Ve Baş Sağlığı Mesajı

Vefat Ve Baş Sağlığı Mesajı

Vefat Ve Baş Sağlığı Mesajı Saygıdeğer Şefimiz Süleyman Cici Vefat Etmiştir. Kendisine Allahtan rahmet ailesine ve dostlarına sabır dileyerek acılarını paylaşır, sevenleri ile cennete...

Vefat Ve Baş Sağlığı Mesajı
 
Türkiye aşçılık camiasına önemli hizmetlerde bulunmuş, Karadeniz Mutfağının önde gelen ustalarından Yayla Karadeniz Kır Lokantası sahibi Saygıdeğer Şefimiz "Süleyman Cici" Vefat Etmiştir. 
 
Kendisine Allahtan rahmet, ailesine ve dostlarına sabır dileyerek acılarını paylaşır, sevenleri ile cennete kavuşmalarını ümit ederiz.
 
"Türk Aşçı Haberleri Ekibi" Olarak Aşçılık Camiasının, Sevenlerinin ve Ailesinin Başı Sağ Olsun…


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler