loader
Uşak'ın Aşçıları Zulme Sessiz Kalmadı!

Uşak'ın Aşçıları Zulme Sessiz Kalmadı!

Uşak Belediyesi sosyal tesislerinde, Diyabetliler Derneği'ne bağlı 20 çocuk ile glutensiz undan pizza yapma etkinliği...

Uşak'ın Aşçıları Zulme Sessiz Kalmadı! 
Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği, düzenlediği diyabetli çocuklara glutensiz pizza etkinliğinin ardından, yüzlerce Uşaklı vatandaşın katıldığı Filistin mitingine destek vererek bir kez daha Uşak'ın ve Uşak Belediyesi'nin duyarlılığını ön plana çıkardı.
Uşak Belediyesi sosyal tesislerinde, Diyabetliler Derneği'ne bağlı 20 çocuk ile glutensiz undan pizza yapma etkinliği düzenleyen Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği, programa katılım sağlayan UŞAPADER Başkan Yardımcısı Cihan Tekin, Gençlik Kolları Başkanı Orhan Kara, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Halime Akıncı ve UŞAPADER Genel Sekreteri Nevzat Kozak ile birlikte diyabet hastası çocuklara katılım belgesi ve madalya takdimi etti. 
Uşak Belediyesi'nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gencinden yaşlısına tüm vatandaşlın çeşitli etkinlikler ile beğenisini kazanan Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir, Diyabetliler Derneği  Başkanı Sercan Bozer ile birlikte, ''Her daim bizlere desteklerini esirgemeyen Uşak Belediyesi Başkanı Nurullah Cahan'a teşekkür ederiz.'' ifadelerini kullandı. 
Çağımızın hastalklarından biri olarak belirtilen 'diyabet'i gündeme getirmek için böyle bir etkinliğe imza attıklarını söyleyen UŞAPADER Başkanı Fatih Demir, diyabetliler derneğiyle düzenli bir şekilde organisazyonların devam edeceğini ifade etti. 
Ardından Filistin'deki insanlık zulmüne sessiz kalmayan Uşaklı vatandaşlar ile birlikte mitinge katılan Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği, bir kez daha Uşak Belediyesi'nin ve düzünlenen sosyal sorumluluk projelerinin yardıma muhtaç insanların yanında olacağını belirtmiş oldu.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler