loader
Birbirinden lezzetli yemekler Olivtech mutfağında

Birbirinden lezzetli yemekler Olivtech mutfağında

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından Gurme İzmir çatısı altında düzenlenen Olivtech ...

Birbirinden lezzetli yemekler Olivtech mutfağında
8. Zeytin, Zeytinyağı, Süt ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'na gelen ünlü aşçı ve şefler, birbirinden lezzetli tatları fuar ziyaretçileri için hazırladı. Lezzetli yemek kokuları, fuar süresince fuarizmir koridorlarına yayıldı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından Gurme İzmir çatısı altında düzenlenen Olivtech - 8. Zeytin, Zeytinyağı, Süt ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'nda birbirinden lezzetli yemekler sahne aldı. Aşçılar ve uzman şeflerin katılımıyla fuar süresince gerçekleşen yemek şovları, ziyaretçilerin tadını damağında bıraktı.
İzmir Ekonomi üniversitesi Mutfak Sanatları Bölümü'nden eğitmen şef Tolga Kamiloğlu, İzmir Aşçılar Derneği'nden şef ümit Uçar ile şef Caner Aydoğdu, Pınar'dan eğitmen şef Elif çıtak birbirinden etkileyici ve lezzetli yemek şovları ile izleyenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Fuarda ayrıca, İzmir Ticaret Borsası ve İzmir Ekonomi üniversitesi işbirliği ile Urla Yarımadası'na ait Urla sakız enginarı ile erkence zeytinyağının uyumu tanıtıldı.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler