Usta Aşçılardan Kaymakama Teşekkürü

Usta Aşçılardan Kaymakama Teşekkürü

Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu (ÜSET MYO) Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Durmuş-

Usta Aşçılardan Kaymakama Teşekkürü
Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu (ÜSET MYO) Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Durmuş Ali Aydemir ve TAŞPAKON (Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu) tarafından Afyon'da düzenlenen;
 
Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonasında Türkiye ikinciliği kazanan öğrencileri, Ürgüp ilçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı'yı makamında ziyaret ettiler.
 
Ziyarette desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür eden aşçılara Kaymakam da Öğretim Görevlisi ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik edip nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler