Et’in Jön’ü

Et’in Jön’ü "Gürkan Şef Steakhouse" Hızla Büyüyor!..

Dünya standardında hizmet anlayışıyla yola çıkan Gürkan Şef, yeni şubeleriyle hizmet ağını oldukça genişletiyor...

Et’in Jön’ü "Gürkan Şef Steakhouse" Hızla Büyüyor!..
Dünya standardında hizmet anlayışıyla yola çıkan Gürkan Şef, yeni şubeleriyle hizmet ağını oldukça genişletiyor. Dünyanın gözde kentlerinde açtığı yeni şubeleriyle Gürkan Şef, markasını evrensel bir marka haline getirdi.
 
Gürkan Şef, kendine has lezzet kalitesiyle farkını ortaya koyuyor ve yeme içme sektöründe büyük bir başarıya imza atıyor. Geldiği noktada restoranına birçok farklı bayi ekleyerek büyümeye devam eden Gürkan Şef, Dubai’de açmış olduğu şubesinin büyük ilgi gördüğünü söyledi.
 
ŞEFLERİN ÖZEL YEMEK TARİFLERİŞubat sonunda Mekke’de açılacak olan restoranın gururunu yaşayan Gürkan Şef, “Türk markasının kutsal topraklarda olması, bayrağımızın orada dalgalanması çok onur verici.” dedi.
 
İstanbul’da Nişantaşı ve Etiler’de işletilen restoranın yanı sıra Gürkan Şef, “2019’un başında Londra’da yeni bir şube açacağız.” diyerek de büyümeye devam ettiğinin ve edeceğinin haberini verdi.
 
Yeni Konsept Müjdesi
Öte yandan Gürkan Şef, Türkiye’de olmayan ve uzun süredir üzerinde çalıştıkları yeni bir konseptle 2018’in ikinci yarısında bombayı patlatacaklarının da müjdesini verdi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler