Gastronomi Şehrinin Lezzetleri Emıtt'e Tanıtılacak

Gastronomi Şehrinin Lezzetleri Emıtt'e Tanıtılacak

Gastronomi şehri Hatay'ın çeşitli lezzetlerinin yarın açılacak olan 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat...

Gastronomi Şehrinin Lezzetleri Emıtt'e Tanıtılacak
Gastronomi şehri Hatay'ın çeşitli lezzetlerinin yarın açılacak olan 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT), katılımcılara tanıtılacağı bildirildi.
 
Belediyeden yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ında katılacağı fuarda, Hatay'ın tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra meşhur lezzetlerinin de EMITT'e katılanlara tanıtılacağı belirtildi.
 
Fuarda, Büyükşehir Belediyesinin standında kurulan bir tünel içerisinde EXPO 2021, eski Antakya Evleri, Tarihi Uzun Çarşı ve Hatay'ın lezzetlerinin görüntülerinin katılımcılarla buluşturulacağı aktarılan açıklamada, tünel yolculuğunun sonunda katılımcılara künefe, kerebiç, kahke ve kabak tatlısı gibi yöresel tatların ikram edileceği vurgulandı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler