Aşçılar Down Sendromlu Çocuklarla Pasta Yaptı

Aşçılar Down Sendromlu Çocuklarla Pasta Yaptı

Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği üyesi aşçılar, rehabilitasyon merkezinde down sendromlu çocuklarla...

Aşçılar Down Sendromlu Çocuklarla Pasta Yaptı
Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği üyesi aşçılar, rehabilitasyon merkezinde down sendromlu çocuklarla pasta yaptı. Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir ve beraberindeki dernek üyesi 3 aşçı, Gelişim Park Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde down sendromlu çocuklarla pasta yaptı.
 
Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, dernek olarak çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek, down sendromlu çocuklarla hoşça vakit geçirdiklerini söyledi.
 
Gelişim Park Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Halkla İlişkiler Yöneticisi Şaban Öztürk ise etkiliğe 20 çocuğun katıldığın belirterek, merkez olarak çocukların moral motivasyonunu yükseltmek için çaba harcadıklarını ifade etti.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler