Richard Moore'dan Bilal Ekşi ve THY'ye teşekkür

Richard Moore'dan Bilal Ekşi ve THY'ye teşekkür

Türkiye'de görev süresi biten İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, THY uçağında Türk aşçı ile çektirdiği fotoğrafı..

Richard Moore'dan Bilal Ekşi ve THY'ye teşekkür
Türkiye'de görev süresi biten İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, THY uçağında Türk aşçı ile çektirdiği fotoğrafı resmi twitter adresinden paylaşarak, " Eve dönüş uçuşumuzda çok şımartıldık" dedi.
 
Türkiye’de görev süresi biten İngiltere’nin eski Ankara Büyükelçisi Richard Moore, THY uçağında Türk aşçı ile çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, “Eve dönüş uçuşumuzda çok şımartıldık. Teşekkür ederiz” paylaşımına Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından cevap verdi.
 
İngiltere dönüşünde ailesi ile birlikte bindiği Türk Hava Yolları (THY) uçağında yemek ikramlarını çok beğenen İngiltere’nin eski Ankara Büyükelçisi Richard Moore’un, “Eve dönüş uçuşumuzda çok şımartıldık. Teşekkür ederiz” paylaşımına Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi’den cevap geldi.
 
Bilal Ekşi, Richard Moore’un sözlerine sosyal medya hesabından, “Anadolu her zaman misafirlerini Tanrı Misafiri olarak karşılayıp uğurlamıştır. Türk Hava Yolları olarak bu kültür ile yolcularımızı uğurluyoruz. Richard teşekkür ederim. Kalın sağlıcakla” şeklinde karşılık verdi.
 
İngiltere’nin eski Ankara Büyükelçisi Richard Moore, ayrıca Twitter hesabından THY uçağında Türk aşçı ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler