Şef Özlem Mekik ile Yeni Bir Lezzet Yolculuğu Başlıyor

Şef Özlem Mekik ile Yeni Bir Lezzet Yolculuğu Başlıyor

"Sağlık İçin: Yaşam Meyvesi" sloganıyla yola çıkan bu marka, şeker alternatifi hurma suyundan lezzetli atıştırmalıklara, annelerin tercihi hurma özünden hurma tozuna kadar birçok..

 
Şef Özlem Mekik ile Yeni Bir Lezzet Yolculuğu Başlıyor...
 
Türk Aşçı Haberleri - Şef Özlem Mekik, "Sağlıklı Beslenme ile yepyeni bir lezzet yolculuğuna hoş geldiniz" diyerek, sağlıklı beslenme kültürünü tüm topluma yaymayı amaçlayan bir markayla iş birliği yaptı. Danışman Şef Özlem Mekik, sağlık deposu yaşam meyvesinin faydalarını anlatırken hem sağlıklı hem de lezzetli beslenme alışkanlıklarını kazandıracak özel tariflerini tüketicilerle paylaşacak.
 
"Sağlık İçin: Yaşam Meyvesi" sloganıyla yola çıkan bu marka, şeker alternatifi hurma suyundan lezzetli atıştırmalıklara, annelerin tercihi hurma özünden hurma tozuna kadar birçok doğal ve lezzetli ürünü sunuyor. Marka, doğanın eşsiz armağanı olan yaşam meyvesini en saf haliyle tüketicilere ulaştırmayı hedefliyor.
 
Fonksiyonel gıda sektörünün öncüsü olan bu marka, her damlada sağlık, her lokmada eşsiz tat arayanları unutulmaz bir lezzet yolculuğuna davet ediyor. Ünlü Şef Özlem Mekik, bu markanın marka yüzü ve danışman şefi olarak bu yolculuğa rehberlik ediyor.
 
Türk Aşçı Haberleri olarak, Şef Özlem Mekik ve bu markanın sağlıklı beslenme yolculuğundaki iş birliğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Mekik'in rehberliğinde, sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlıklarının tüm topluma yayılmasını diliyoruz.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler