"Neolokal" İstanbul

Neolokal'in menüsüne baktığınız 'da çok net bir şekilde görebil -irsiniz. Galata Salt'ın terasında bulunan ve en iyi restoranlardan olan Neolokal, klasik Türk mutfağında bulunan yemekleri, modern bir şekilde yorum..

 
Neolokal, en başarılı şeflerden Maksut Aşkar imzası taşıyan, İstanbul'un en iyi fine dining restoranlarından biri. Maksut Şef'in, gastronomiye bakış açısını, unutulmuş geleneksel tatları modernize etmek ve toprağa saygı olarak yorumladığını biliyoruz. 
 
Bu düşünceyi, Neolokal'in menüsüne baktığınızda çok net bir şekilde görebilirsiniz. Galata Salt'ın terasında bulunan ve en iyi restoranlardan olan Neolokal, klasik Türk mutfağında bulunan yemekleri, modern bir şekilde yorumluyor. 
 
Neolokal'e gitme fırsatını henüz bulamadım, lakin pandemi sonrası soluğu Galata'da alacağım ve Neolokal'in enfes tatlarını deneyimleyeceğim. Neolokal geçtiğimiz yıllarda ''Dünyanın en iyi 100 restoranı'' içerisine girdi.
 
"Neolokal" İstanbul
(Azapkapı, Bankalar Cd. No:11, 34421 Beyoğlu/İstanbul)
T. +90 212 244 00 16


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler