Şef Metin Toprak Kimdir?

Şef Metin Toprak Kimdir?

Mesleğime steweard olarak başlayıp alaylı bir usta olma konusunda hedeflerime ulaştım. mutfağın her bölümde çalışıp daha fazla ne katabilirim kedime diye hedeflerime ilerlemek oldu. Mesleği en iyi üstadlarla..

Şef Metin Toprak Kimdir?
 
Ben metin toprak 17.07.1987 Malatya doğumluyum. 12 yıldır restaurant ve otel sektöründe mutfaklarda bulunmaktayım. 
 
Mesleğime steweard olarak başlayıp alaylı bir usta olma konusunda hedeflerime ulaştım. mutfağın  her bölümde çalışıp daha fazla ne katabilirim kedime diye hedeflerime ilerlemek oldu.  
 
Mesleği en iyi üstadlarla çalışarak en ince noktasına kadar öğrenmenin mutluluğu ile genç nesil arkadaşlara aşılamak çabası göstermekteyim. halen aktif bir şekilde mesleğimi inşa etmeye devam ediyorum...
 
Şef Metin Toprak Kimdir?
Bundan sonraki çalışmalarım Euro Toques Türkiye Birliği olarak devam edecektir. 
 
Sevgi Ve Saygılarlarımla
Executive Chef 
Metin Toprak


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler