Türk Mutfağı Sevdalısı Halil İbrahim Bayram Kimdir?

Türk Mutfağı Sevdalısı Halil İbrahim Bayram Kimdir?

Aşçılık mesleğindeki maceram, 1997'de sokak lezzetleri yapan rahmetli Ünal Amca’nın yanına gidip; "ben de burada çalışacağım, bende bu isi yapacağım" dediğim vakit..

Türk Mutfağı Sevdalısı Halil İbrahim Bayram Kimdir?
 
Ben, Halil İbrahim Bayram. 1987 Güzelbahçe/İzmir doğumluyum. 
 
Aşçılık mesleğindeki maceram, 1997'de sokak lezzetleri yapan rahmetli Ünal Amca’nın yanına gidip; "ben de burada çalışacağım, bende bu isi yapacağım" dediğim vakit başladı. 
 
Mesleğe hazırlık için ilk adimim Çeşme Anadolu turizm otelcilik lisesindeyken okumayı bıraktım ve direk mesleğe başlayarak paranın tatlı yüzü sebebiyle alaylı olmuş oldum. sonrasında çeşitli catering şirketlerinde, 
 
kurumlarda ve Antalya, bodrum, Milâs, Zonguldak’ta çeşitli otellerde görev aldım. Şeflerimden öğrendiklerimi ve kendi tecrübelerimi harmanlayıp, her gün kendime yenilikler  katarak meslekte ilerlemek en önemli hedefimdir....
 
Bundan Sonraki Çalışmalarım Euro Toques Türkiye Birliği İle Devam Edecektir...


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler