Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği

Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği "GEMAD"

Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği (GEMAD) tarafından bu yıl beşincisi gerçekleşen ve turizm işletmecilerini, gıda alanında faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi firmalarla ..

Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED)'e bağlı Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği (GEMAD) tarafından bu yıl beşincisi gerçekleşen ve turizm işletmecilerini, gıda alanında faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi firmalarla biraraya getiren, ‘5. Workshop Tadım Günleri’ etkinliği 'Workshop Tadım Günleri’ etkinliği yoğun ilgi gördü
 
Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED)'e bağlı Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği (GEMAD) tarafından bu yıl beşincisi gerçekleşen ve turizm işletmecilerini, gıda alanında faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi firmalarla biraraya getiren, ‘5. Workshop Tadım Günleri’ etkinliği, Başta Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ve Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Başkanı Zeki Açıköz'ün katılımları ile başladı ve yoğun ilgi gördü.
 
Türkiye'nin birçok ilinden gelen usta şeflerin, birbirinden güzel Workshoplarının da yer aldığı etkinlik, sektör temsilcilerinin ve katılımcıların da beğenisini kazandı.
 
Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği Başkanı Çetin Deniz, ‘Uzun zamandır ekip olarak hazırlığını sürdürdüğümüz “5. Workshop Tadım Günleri’ etkinliğimize katılan, birbirinden değerli Turizm işletmecileri, gıda alıcı ve satıcı firma temsilcileri ve şeflerimizin de bizlere etkinliğimizden duydukları memnuniyeti iletmeleri, aynı zamanda etkinliğimizin böylesine güzel ilgi görmesi bizi fazlasıyla gururlandırdı ve mutlu etti’ diye konuştu.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler