Gastronomi Mutfağında Aşçılık Eğitimlerine Devam

Gastronomi Mutfağında Aşçılık Eğitimlerine Devam

Aşçı yardımcılığı kursiyeri Sıla Seyrek’in türkülü sürpriziyle karşılaştı. 15 Şubat’ta bitecek kurs, Pamukkale Halk Eğitim Merkezi eğitimcileri tarafından veriliyor, katılımcılara İş-Kur..

Gastronomi Mutfağında Aşçılık Eğitimlerine Devam
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların istihdamına katkı sağlamak amacıyla kurduğu gastronomi mutfağında 3. dönem kurslar devam ediyor. Başkan Osman Zolan, lezzet ustası kadınlarla bir araya geldi, istek ve önerilerini dinledi. 
 
Denizli ve Anadolu’da yaşayan girişimci kadınlarımızın marifetli olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, “Anadolu coğrafyası, çok çeşitli yemeklerin üretildiği bir kültüre sahip. 
 
Her kentin kendine ait bir kültürü var. İstedik ki bir araya gelin, eğitimcilerimiz size işin teknik ve püf noktalarını öğretsin ve bildiklerinizi pekiştirin” dedi. 
 
Kursa katıldıkları için kadınlara teşekkür eden Başkan Zolan, aşçılık mesleğinde  “Amacımız sizler yarın bir işe girerken, ya da bir iş kurmaya kalktığınızda burada aldığınız eğitim sizi bir adım daha öne taşısın.
 
Burada daha donanımlı hale geldiğinize inanıyorum. Sizleri tebrik ediyorum. Yolunuz açık olsun” diye konuştu. 
 
Başkan Zolan, Aşçılık Eğitimlerinde aşçı yardımcılığı kursiyeri Sıla Seyrek’in türkülü sürpriziyle karşılaştı. 15 Şubat’ta bitecek kurs, Pamukkale Halk Eğitim Merkezi eğitimcileri tarafından veriliyor, katılımcılara İş-Kur günlük yevmiyelerini ödüyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler