Gönüllü Şefler'den Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi

Gönüllü Şefler'den Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi

Güneydoğu Aşçılar Derneği (Günaşder) Kadın kolları Başkanı Nurten Baysal yaptığı açıklama' da, "Güzel İzmirimin kocaman yürekli gönül dostlarıyla bugün çok güzel bir sosyal yardım..

Gönüllü Şefler'den Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi
 
Güneydoğu Aşçılar Derneği'nden örnek davranış!
 
Güneydoğu Aşçılar Derneği, Gönüllü şefler eşliğinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayan insanlar için çorba dağıtımı yaptı.
 
Güneydoğu Aşçılar Derneği, Gönüllü şefler ile birlikte sokakta yaşayan vatandaşları unutmadı. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayan insanlar için çorba dağıtımı gerçekleştirildi.
 
Güneydoğu Aşçılar Derneği (Günaşder) Kadın kolları Başkanı Nurten Baysal yaptığı açıklamada, "Güzel İzmirimin kocaman yürekli gönül dostlarıyla bugün çok güzel bir sosyal yardım için toplandık. 
 
El birliğiyle çorbamızı yaptık ve dağıma katkıda bulunduk. Bizlere bu fırsatı veren sokak çorbacılarını gönülden kutluyorum. Bugün ki duygu yoğunluğumu ifadelere dökmek çok zor. 
 
Kelimeler anlamsız kalacak yaşananların karşısında. Fakat dağıtım yapılan bölgelerdeki evsiz dostlarımızın gözlerindeki ışık ve sevgi bu kış soğuğundaki ayazı bir nebzede olsa içimizi ısıtmaya yetti. 
 
Öyle bir an yaşadık ki boğazım düğümlendi. Kanser hastası bir başka yardımsever kadının, yardım toplayıp ihtiyacı olanlara dağıtıyor. Ve bunları Konak meydanından EVKA-7'ye tek başına taşıyor olması inanılmaz bir fedakarlık temsiliydi. 
 
Karşılıksız gönüllülük esasına dayanan bu dayanışma akşamında umutlarım bir kez daha yeşerdi. İyi ki varsınız güzel insanlar. Bu dünya sizlerin sayesinde çok daha güzel. Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Yüreğinizden sevgi hiç eksik olmasın" dedi.
 
Gönüllü Şefler'den Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler