Şef Hüsnü Atabek Kimdir?

Şef Hüsnü Atabek Kimdir?

Hüsnü Atabek 1987 merhaba doğumluyum. Artvin Şavşat ilçesindenim askerliğimi aşçı olarak ordu perşembe de yaptım. Alanya long Beach otel de asistan unvanı alarak geçen yaz Belek paloma grida otel..

Şef Hüsnü Atabek Kimdir?
 
Hüsnü Atabek 1987 merhaba doğumluyum. Artvin Şavşat ilçesindenim askerliğimi aşçı olarak ordu perşembe de yaptım.
 
Akabinde samsun polis okulunda 4 yıl aşçı olarak devam ettim.
 
2018' de Alanya long Beach otel de asistan unvanı alarak geçen yaz Belek paloma grida otel soğuk asistanı olarak işe başladım.
 
Daha sonra balık alakart 'ta devam ettim. Yeri geldi döner kestim, yeri geldi ızgaracı, yeri geldi gece sorumlu şefi oldum. Ama  işimi her zaman severek yaptım...


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler