Bodrum'un Güzelliği Lacivert Lezzetleriyle Buluşuyor

Bodrum'un Güzelliği Lacivert Lezzetleriyle Buluşuyor

Akdeniz mutfağının lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Lacivert Restaurant, İstanbul dışında ilk kez Le Chic Bodrum 'da en özel restoran..

Bodrum'un Güzelliği Lacivert Lezzetleriyle Buluşuyor
 
Lacivert'in, İstanbul dışındaki ilk şubesi olacak yeni restoran, kapılarını 17 Haziran'da açacak.
 
Pandemi koşullarına uygun olarak, 1200 metrekarelik iskele üzerinde 120 kişiye kadar hizmet verebilecek işletmeye, denizden tekne ile ulaşım imkanı da mevcut.
 
Lacivert restoran bodrumda nerede açılacak?
 
Deniz GYO'nun, Bodrum Asarlık mevkiinde geliştirdiği 94 rezidans ve otel bölümlerinden oluşan Le Chic Bodrum projesi, hizmet yelpazesini yeni anlaşmalar ile zenginleştiriyor. Akdeniz mutfağının lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Lacivert Restaurant, İstanbul dışında ilk kez Le Chic Bodrum'da en özel restoran menüleri ile misafirlerini ağırlayacak. 
 
"Bodrum'un Güzelliği Lacivert Lezzetleriyle Buluşuyor"
 
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve DenizBank Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Kaya, gerek mutfak çizgisinin yüksek kalitesi gerek sunacağı benzersiz atmosfer ile Lacivert Restaurant’ın Bodrum’un güzelliğine lezzet katacağını belirtti.
 
Türkiyede popüler gastronomi turizmi, Turizm haberleri ve gastronomi haberlerinde de yer alan haberde:
 
Kaya, “Temmuz 2020’de, yaşam alanı olarak kapılarını açtığımız Le Chic Bodrum’da, rezidans ve otel bölümlerinin yönetiminde ülke turizminin köklü markalarından Kaya Grubu işbirliğimiz ile Palazzo Luxury Collection kalitesini konut sahiplerine sunuyor, misafirlerimize en nitelikli hizmeti vermeye odaklanıyoruz. 
 
Bu felsefe ve vizyonumuzu paylaşan, ağırladığı misafirlerinin akşam yemeklerini unutulmaz kılan, Doğuş Grubu bünyesindeki en gözde yeme-içme markalarından Lacivert ile çalışacağımız için mutluyuz" dedi.
 
"Doğuş Grubu, Yeme-İçme Sektöründeki Deneyimini Bodrum'a Taşıyor"
 
Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Eryiğit Umur, Lacivert’in Le Chic Bodrum’a çok yakışacağını, markanın bir boğaz yalısında 20 yılı aşkın süredir devam eden hikayesinin Bodrum’a taşınacak olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Umur, “Doğuş Grubu yeme-içme alanında global ölçekte bir deneyime sahip. 
 
Global ortaklıklarımız ve dünyaca ünlü marka portföyümüzle ile gastronomi tutkunlarını yaratıcı konseptler ve farklı deneyimlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün portföyümüzde 16 ülkede bulunan 42 farklı markamıza ait 142 restoranımız yer alıyor" şeklinde konuştu.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler