Aşçı Alınacak...

Aşçı Alınacak...

Aşçı iş ilanları ve eleman ilanları yayımlandı. Kurum çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. Güncel iş ilanları arasında aşçı kadrosu da yer aldı. Aşçı Alımı Başvuru...

Aşçı Alınacak...
 
Türk Kızılayı Haziran 2021 dönemi iş ilanları ve eleman ilanları yayımlandı. Kurum çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. Güncel iş ilanları arasında Türk Kızılayı bünyesinde yapılacak aşçı kadrosu da yer aldı. Kurum tarafından ilan edilen şartlar ve başvuru detayları ve başvuru şartları şöyle.
 
Türk Kızılayı Personel Alım İlanı
 
Kurum kendisine ait kariyer sitesi olan Kızılay Kariyer sayfasından yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını etti. 
 
Duyuruda Kızılay'ın Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan birimlerinde farklı meslek gruplarında alımlar olacağı bildirildi. Hizmet alanı dışında idari birimler ile sağlık personeli alımı yapacak kurumun duyuruları arasında aşçı pozisyonu yer aldı. 
 
Aşçı Alımı Başvuru Şartları
 
Duyuruya göre Kızılay Kırklareli'nde yer alan biriminde görevlendirmek üzere aşçı istihdam edecek. Alımlarda öncelikli koşul kurumun temel ihtiyaçlarını karşılanması. Bunun dışında Kızılay ilana başvuru yapacak adayların sağlamarı gereken şartları şöyle sıraladı. 
 
* En az ilköğretim, tercihen lise veya lisans mezunu,
* Aşçılık sertifikası ve/veya aşçılık diploması bulunan,
* En az 3 yıl aşçılık deneyimi olan,
* Tercihen organizasyon ve işletmelerde 1000 kişilik yemek çıkartma konusunda deneyimli,
* Yurtiçi & yurtdışı seyahat engeli olmayan,
* Gece ve gündüz farklı zaman dilimlerinde çalışmaya gönüllü.
 
Aşçı Alınacak...Aşçı Alımı İçin Başvuru Yapacak Adaylar Dikkat:
 
Kızılay personel alım ilanına başvuru yapacak aşçılar, başvurularını online yapabilirler.
 
Öncelikle Kızılay Kariyer sitesine gidecek adaylar buradan iş ilanlarına ulaşacaklar ve ardından aşçı kadrosu için yayımlanan duyuruyu bulacaklar.
 
Kızılay Kariyer sitesi üzerinden başvurularını online yapacaklar. 
 
Türk aşçı haberleri NOT:
Türkiye 'de gastronomi ve aşçılık camiası 'nın haber merkezi Türk aşçı haberleri web sistesin de meslektaşlarımız için ücretsiz hizmetlerimiz arasında bulunan iş arayanlar ve eleman arayanlar ilanlarına 'da bakabilirsiniz.
 
Aynı zamanda hedefinize daha çabuk ulaşabilmek için aynı linklere ücretsiz olarak aşçı iş ilanlarınızı verebilirsiniz...


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler