Șef Naci Dündar'dan Ramazan Bayramı Mesajı...

Șef Naci Dündar'dan Ramazan Bayramı Mesajı...

Bu sevinç, tüm dünyayı saran pandemi ve son günlerde Filistin halkına yönelik insanlık dışı baskı ve saldırıların gölgesinde de kalsa bizler bu mübarek...

Șef Naci Dündar'dan Ramazan Bayramı Mesajı...
 
Bolluk, bereket, iç huzur ve rahmetin yaşandığı mübarek Ramazan ayını geride bırakırken bizleri bir araya getiren toplumsal dayanışmanın sevgi, akrabalık ve kardeşlik duygularının derinden hissedildiği bir bayram gününe daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. 
 
Bu sevinç, tüm dünyayı saran pandemi ve son günlerde Filistin halkına yönelik insanlık dışı baskı ve saldırıların gölgesinde de kalsa bizler bu mübarek günlerin barış, sevgi ve esenliği yayan gücüne inanarak yarınlara çok daha büyük bir umutla bakıyoruz. 
 
Yaşadığımız coğrafyada ve tüm İslam aleminde ümitsizliklerin ortadan kalktığı çok daha güzel bir geleceğin gelmekte olduğuna inanıyoruz. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyor; başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyorum...


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler