Şef Barış Dede'ye Çarparak Ağır Yaralayan Sürücü Kaçtı

Şef Barış Dede'ye Çarparak Ağır Yaralayan Sürücü Kaçtı

Türk mutfağının başarılı şeflerinden Barış Dede'ye çarpan sürücü ise aracıyla olay yerinden kaçtı. Dede tedavisi için Antalya Eğitim..

Şef Barış Dede'ye Çarparak Ağır Yaralayan Sürücü Kaçtı...
 
Antalya’nın Serik ilçesinde çalışan başarılı şef mesai bitimi evine dönerken Barış Dede'nin (35) otomobili yolda arıza yaptı. Kontrol etmek için araçtan indiği sırada başka bir aracın çarptığı Barış Dede ağır yaralandı. 
 
Türk mutfağının başarılı şeflerinden Barış Dede'ye çarpan sürücü ise aracıyla olay yerinden kaçtı. Şef Barış Dede tedavisi için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. 
 
Barış Dede'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Polis Barış Dede'ye çarpıp kaçan aracı ve sürücüsünü belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler