İstanbul'un Fethi'nin 566. Yılı Kutlamalarını Şeflerimiz’de Menülerine Yansıtılar

İstanbul'un Fethi'nin 566. Yılı Kutlamalarını Şeflerimiz’de Menülerine Yansıtılar

Yaptıklarıyla ve meslek anlamı nda mukarnas hotel şefi Volkan çalan ve ekibin den temalı bir..

İstanbul'un Fethi'nin 566. Yılı Kutlamalarını Şeflerimiz’de Menülerine Yansıtılar 
TAH - Sadi GUR
 
Bu sabah saatlerinden itibaren birçok kişi bugünün anlam ve önemini sosyal medya hesabından paylaşarak günü yadettiler. Dünyanın en önemli olaylarından birisi olan İstanbul'un Fethi'nin 566. yılı ile ilgili kutlama mesajında Turizimin göz bebeği Alanya  da bulunan mukarnas otelden geldi.
 
Günün anlam ve anısına Alanya Okurcalar bölgesinde bulunan  sık sık sosyal medyada yaptıklarıyla  ve meslek anlamında mukarnas hotel şefi  Volkan çalan ve ekibin den  temalı bir çalışma ile   güne damgasını vurdu bu günün anısına Türk asçı haberleri Bölge temsilcimiz Sadi gür'e bir Açıklama yapan çalan sözlerine şöyle devam etti.
 
Peygamber efendimizin dediği gibi istanbulu feth eden komutan ne büyük komutan bizler için dini anlam ifade eden hemde manevi değeri çok yüksek olan istanbul şehrinin fethinin bugün 566 yılı dolayısıyla bizde kendi çapımızda çalışmalar yaparak günü yad ettik daha nice 566 yıllara diyoruz ve gurur duyuyoruz.
 
Istanbulun bizim bir parçamız olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile herkese saygı ve sevgiler sunuyorum diyen Şef Volkan Çalan ve ekibine bizde çalısmalarında başarılar diliyoruz.
 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler