Geleceğin Mutfak Şefleri

Geleceğin Mutfak Şefleri

Dama Mutfak Akademi ve Ankara Gönüllüleri Derneği işbirliğinde "Hayalden gerçeğe şef" sloganı ile sosyal sorumluluk projesi...

Geleceğin Mutfak Şefleri
Dama Mutfak Akademi ve Ankara Gönüllüleri Derneği işbirliğinde "Hayalden gerçeğe şef" sloganı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan "Geleceğin Mutfak Şefleri" yarışmasının yarı finali Beypazarı'nda yapıldı.
 
Beypazarı Meslek Yüksekokulu'nda, Beypazarı Kaymakamlığı, Beypazarı Belediyesi ve Beypiliçsponsorluğunda gerçekleştirilen yarı finalde 20 yarışmacı hünerlerini sergiledi.
 
Elemeler sonunda finale kalan 10 yarışmacı Crystal Hotel Grup sponsorluğunda Antalya Side'de 16 Nisan'da Cryhstal Palece Hotel'de yarışacak.
 
BALIK YEMEKLERİYarışmada dereceye giren 3 finaliste Dama Mutfak Akademi tarafından mutfakta aşçılık eğitimi verilecek.
Ankara Dama Akademi kurucusu Burçin Özdemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde bir sosyal sorumluluk projesi başlattıklarını ve Aşçılık mesleğine gönül vermiş fakat eğitim alamamış 15-25 yaş arası kişileri bir araya getirerek eğitim alabilmelerini sağladıklarını söyledi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler