loader
874 Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alınacak

874 Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alınacak

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alımı Yapılıyor Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan iş ilanları doğrultusunda Aşçı ve Aşçı

874 Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alınacak
Resmi Kamu Personeli Alımı Haberleri Sitesi Türkiye Geneli 874 Aşçı Alımı ve Aşçı Yardımcısı Alımı Yapılıyor Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan iş ilanları doğrultusunda Aşçı ve Aşçı yardımcısı alınacağını duyurdu. Başvurular açık olup kimler başvuruda buluna bilir. Yayımlanan ilanların tüm detaylarını haberimiz içinde bulabilir...
 
İŞKUR Nisan ayında yayımlamış olduğu ilan ilen 475 aşçı ve 399 aşçı yardımcı alımı için ilana çıkmıştır. Alımlar tüm Türkiye’yi kapsamakta olup kimler başvurabilir. Şartları nelerdir.
 
OSMANLI ŞERBETLERİGenel Şartlar: Her hangi bir yerde sigortalı çalışmamak, yüz kızartıcı suçu bulunmaması, mahkumiyeti olmaması, yeni işten ayrılmış olmaması, adli ve idari soruşturması olmaması, kurs bitirme belgelerinin olması, aşçılık ve aşçılık yardımcısı belgesinin bulunması, en az okur yazar olması gerekmekte olup kamu personeli alımı başvurular açıktır.
 
Başvurular: Adayların başvuruları e-devlet şifresi veya İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yapılacak olup ilanın tüm detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilir başvuru yapabilirsiniz.
 
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6132
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4992


  • Facebook'ta paylaş

Yorumlar

  • Yorumlayan: Esen ışık
    6.4.2019 Email: Eseni79285********

    Aşçı aşçı yardımcısı

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler