loader
Gaziantep Mutfağı Bodrum’a Taşındı

Gaziantep Mutfağı Bodrum’a Taşındı

Ege’nin en büyük turizm tesisi Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, Yalıçiftlik’te tadı damakta kalacak bir...

Gaziantep Mutfağı Bodrum’a Taşındı
Ege’nin en büyük turizm tesisi Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, Yalıçiftlik’te tadı damakta kalacak bir etkinlik düzenliyor. 23-27 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Gaziantep Yemekleri Haftası’nda birbirinden yetenekli Antepli şefler hünerlerini sergileyecek. 
Keyifli manzara eşliğinde yenecek akşam yemeklerinin yanı sıra Mini Bodrum Sokağı akşam yemeğiyle sokak festivalinin de tadına varılacak.
Ege Bölgesi’nin kapasite olarak en büyük turizm tesisi olan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, konuklarına yaşattığı unutulmaz tatil deneyimin yanı sıra yöresel lezzetlere verdiği önemle de öne çıkıyor. Yalıçiftlik’te, 191 dönüm arazi üzerine kurulu Sea Garden, 23-27 Temmuz 2018 tarihleri arasında Gaziantep Yemekleri Haftası düzenliyor.
Yenilikçi ve yerel lezzetler buluşacak
Eşsiz et yemekleri ve kebaplarının yanı sıra tatlılarıyla da damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak Gaziantep Yemekleri Haftası’nda, birbirinden yetenekli Gaziantepli şeflerle birlikte Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’un Executive Chef’i Orhan Demirok ve ekibi yemekleri birlikte pişirecek.
Gaziantep’ten gelen malzemeler Orhan Şef ve ekibinin yenilikçi dokunuşlarının yanı sıra Gaziantepli şeflerin yerel sunumlarıyla birleşerek unutulmaz bir lezzet şölenine dönüşecek. Şefler, lezzet kadar sunuma da önem verdikleri sofralarıyla UNESCO’nun ‘yaratıcı şehirler ağı’nda gastronomi dalında yer bulan Gaziantep’i de tanıtılmış olacak. 
Beş gün boyunca devam edecek programda eşsiz manzara eşliğinde yenecek akşam yemeklerinin yanı sıra sokak festivali ve A La Carte sunumlarıyla farklı restoranlarda rengarenk görüntülere de tanıklık edilecek. 23 ve 25 Temmuz tarihlerinde otel misafirleri için kurulacak eşsiz sofralarda, 24, 26 ve 27 Temmuz tarihlerinde diğer misafirler ağırlanacak.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler