loader
Çölyak Derneği’nde Anneler Unutulmadı

Çölyak Derneği’nde Anneler Unutulmadı

Çölyak hastalığı hakkında farkındalık oluşturmak ve ilimizde yaşayan çölyaklılar ile yakınlarına destek vermek...

Çölyak Derneği’nde Anneler Unutulmadı
Ömür SOYTEMİZ 
Çölyak hastalığı hakkında farkındalık oluşturmak ve ilimizde yaşayan çölyaklılar ile yakınlarına destek vermek amacıyla 2015 yılından beri faaliyetlerini aralıksız sürdüren Çorum Çölyak Derneği, Anneler Günü etkinliğine evsahipliği yaptı. 
Kubbeli Caddesi Terlemez İşhanı’nda faaliyetlerini sürdüren ve bugüne kadar yaptıkları çalışmalarla ülke genelinde Çölyak konusunda bir farkındalık yaratan Çorum Çölyak Derneği’nde Anneler Günü programı yapıldı. 
Çölyak Derneği Başkanı Hacer Kesici, Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Azak başta olmak üzere dernek yöneticileri ile Çölyaklı çocuklar ve ailelerinin katıldığı programda annelere sürpriz yapıldı. Yaşamımızda vazgeçilmez bir yer tutan annelerin günlerinin kutlandığı etkinlikte Çölyaklı çocuklar tarafından annelerine karanfil ve hediyeler verildi. 
“Dünyadaki en değerli varlığımız annelerimizin bir değil, hergün günleri olsun. Bütün anneler yavrularıyla mutlu kalsın” diye konuşan Çölyak Derneği Çorum Şube Başkanı Kesici de Çölyaklı çocuğu bulunan fedakar annelerin gününü kutladığını dile getirdi. 


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler