Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü

Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü

İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü'nün temeli...

Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü
Mengen'de, Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü'nün temeli atıldı
İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü'nün temeli törenle atıldı. 
 
Törene, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Abant İzzet Baysal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Mengen Kaymakamı Hasan Günaydın, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Gökçesu Belde Belediye Başkanı Atilla Ateş, eski CHP ve Bolu Valisi Ali Serindağ, Ulusal Aşçılık Federasyonu üyeleri, Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
 
 
Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal'a vakıf olarak yaptırdıkları Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü için teşekkür etti. Ahmet Baysal ise Mengen'e kampüs kazandırmak için çok istekli olan Mengen halkını tebrik etti.
 
Yapılan duaların ardından aşçılar, Ahmet Baysal'a aşçı kıyafeti giydirdi. Daha sonra hep birlikte butona basılarak kampüsün temeli atıldı. Törenin ardından misafirlere Mengen'in lezzetleri ikram edildi. 
 
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer mesleki haberinizin yada yemek tarifinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki prosedürleri inceleyerek gönderebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirmeden sonra haberin altında sizin isminiz olacak şekilde içeriğiniz sitemizde yayınlanacaktır.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı