Madımak lezzeti Zafer Türk Mutfağı’nda

Madımak lezzeti Zafer Türk Mutfağı’nda

İç Anadolu’nun bilinen lezzetlerinden madımak yemeğinde sezon açıldı. Yozgat’ta da madımak otu ile yapılan...

Madımak lezzeti Zafer Türk Mutfağı’nda
Yozgat’ın yöresel lezzetlerinden madımak yemeği, Zafer Türk Mutfağı menüsünde yer almaya başladı.
 
İç Anadolu’nun bilinen lezzetlerinden madımak yemeğinde sezon açıldı. Yozgat’ta da madımak otu ile yapılan madımak yemeği evlerde olduğu gibi Yozgat’ın lezzet durağı Zafer Türk Mutfağı’nda da yerini almaya başladı.
 
Özenle hazırlanan madımak yemeğini tatmak isteyenler, organik ve ev lezzetinde hazırlanmış madımak yemeğinin Zafer Türk Mutfağı’nda bulabilecek. Zafer Türk Mutfağı Sahibi Zafer Özışık, organik madımak yemeğini tatmak isteyenleri davet etti.
 
Ev lezzetinde hazırlanan madımak yemeğinin organik olmasından dolayı bu tada yabancı olanlar tarafından da tercih edildiğini belirten Özışık, madımak yemeğinin kısa sürede büyük beğeni topladığını belirtti. 
 
Türk Aşçı Haberleri Alternatif Tavsiye;
Türk Aşçı Haberleri Olarak İnternet üzerinde yapmış olduğumuz bir araştırmada sizlere layık bulduğumuz “Zeytinyağlı Madımak Yemeği Tarifi” ile ilgili alternatif bir videonun sunumundan da faydalanabilirsiniz. 
 
Zeytinyağlı Madımak Yemeği Tarifi
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler