Gastronomi Öğrencileri IBATECH’TE Yarışacak

Gastronomi Öğrencileri IBATECH’TE Yarışacak

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma...

Gastronomi Öğrencileri IBATECH’TE Yarışacak
Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri Fuarı (IBATECH), gastronomi sektörü ile öğrencileri bir araya getiriyor.
 
Ekmek ve Unlu Mamüller Makinaları Sanayicileri Derneği (EKMADER), Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Derneği (GIDABİL), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) destek verdiği fuar, 12-15 Nisan’da CNR Expo’da düzenlenecek. 
 
Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) tarafından düzenlenecek yarışmada ise aşçılık ve pastacılık eğitimi veren lise, meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencileri farklı kural ve konseptlerde rekabet edecek. 
 
Yarışmada birinci olan okula, “TAŞPAKON Türkiye Kupası” verilecek. Son gün ise canlı ekmek pişirimlerinden oluşan La Lorraine Türkiye Şampiyon Ekmekçi Yarışması düzenlenecek.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler