Perran Ocakbaşı'nda Unutulmaz Anneler Günü

Perran Ocakbaşı'nda Unutulmaz Anneler Günü

12 Mayıs Pazar günü anneleri ağırlamak için farklı ve özgün tariflerle dolu bir menü sunacak. Menüde, Borani ve Döğmeç gibi başlangıçlar, ardından Muhammara ve Mütebbel..

 
Anneler Günü'nde Perran Ocakbaşı'nda Unutulmaz Lezzet Şöleni
Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri olarak edindiğimiz bilgilere göre, Türkiye'nin tanınmış kebap şefi Mehmet Keskin, İstanbul'daki Perran Ocakbaşı'nda Anneler Günü için özel bir menü hazırlayacak. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin zengin mutfak kültüründen esinlenen bu özel etkinlikte, anneler ve aileleri için benzersiz bir yemek deneyimi sunulacak.
 
Perran Ocakbaşı, 12 Mayıs Pazar günü anneleri ağırlamak için farklı ve özgün tariflerle dolu bir menü sunacak. Menüde, Borani ve Döğmeç gibi başlangıçlar, ardından Muhammara ve Mütebbel gibi mezeler yer alıyor. Ara sıcak olarak Süryani usulü Haşlanmış Köfte, Ağzı Açık ve Perran İçlisi gibi seçenekler sunulacakken, Perde Pilavı ve Söğürme gibi yemekler de misafirlerin beğenisine sunulacak. Özel yemekler arasında ise Miftahi Tas Kebabı, Dolama ve Siverek Tavası gibi yöresel lezzetler dikkat çekiyor.
 
Şef Mehmet Keskin'in modern yorumlarıyla sunulan kebaplar ve ocakbaşı lezzetleri, tatlı olarak sunulan Şişte Künefe, Peynirli Un Helvası ve Şefin Sarması gibi tatlılarla tamamlanacak. Bu Anneler Günü'nde, annelerini otantik ve leziz bir deneyimle şımartmak isteyenler için Perran Ocakbaşı ideal bir seçim olacak. Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri olarak, bu özel etkinliği desteklemekte ve değerli annelerimize unutulmaz bir gün yaşatılmasını diliyoruz.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler