Bu haber 357 kez okundu / 7/14/2018

Şehrin yetenekli aşçıları, Uşak'ta verdikleri 800 kişilik iftar yemeğiyle vatandaşın gönlünü fethetmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da down sendromlu aşçılara 1000 kişilik

 

 

Uşak'ın Aşçıları Vatandaşları İftar Yemeğinde Buluşturdu 

Şehrin yetenekli aşçıları, Uşak'ta verdikleri 800 kişilik iftar yemeğiyle vatandaşın gönlünü fethetmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da down sendromlu aşçılara 1000 kişilik iftar yemeği dağıtan Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği, Uşak Belediyesi'nin de yardımlarıyla büyük çalışmalara imza atmaya devam ediyor. 

 

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın destekleriyle sosyal faaliyetlerine dur durak demeden devam eden Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği, hizmet verdikleri vatandaşların da beğenisini kazanarak gönüllerde taht kuruyor.

 

Uşaklı vatandaşa hizmet vermekte sınır tanımadıklarını belirten aşçılar Nurullah Cahan ile daha büyük projelere imza atacakları müjdesini vererek, Uşak'ı her konuda marka şehir haline getirmeyi hedeflediklerini söylediler. 

 

Önümüzdeki haftalarda yine Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın destekleriyle Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki yetimhane ve sivil hastanelerde bulunan savaş mağdurları için iftar yemeği vereceği müjdesini veren Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir, ''Ramazan boyunca Uşak’ta her mahallede iftar veriyoruz. 

 

İnşallah Belediye Başkanınız Nurullah Cahan'ın destekleriyle Hatay’daki savaş mağduru yetim ve hastanede bulunan kardeşlerimiz için iftar programı yaparak bir ilke daha imza atacağız.'' dedi.

 
  • Facebook'ta paylaşBu Habere Yorum Yap