loader

18 Yıldır Tarihimizin Kültürel Ve Yöresel Yemeklerini Tanıttılar

Yerli ve yabancı Turistlerin ilgi odağı olan Tepe Mountana Restaurant Adeta Tarih kokuyor Alanya'nın Geçmişten Günümüze Tarihsel sadece Yemeklerini Yanısıra Alanya'nın da Tanıtımında

 

18 Yıldır Tarihimizin Kültürel Ve Yöresel Yemeklerini  Tanıttılar

Haber - Sadi Gür

 

Alanya'da Fatma & Hasan Türkyılmaz 1999 senesinden Bugüne Alanya'da Birlikte Açmış oldukları Tepe Mountana Restaurantta Birlikte Elverip Kültür Mirasımız olan Yemekleri  (ogmaç) (Bişi) içli köfte (öküz Helvası) (Ülübü Piyazı) Gibi Kültürel değeri yüksek olan Yemekleri Yerli ve Yabancılara Sunmaktan Mutlu olduğunu belirten Türkyılmaz Ömrüm Yettigince Kültürümüze  sahip çıkacağını da dile Getirdi.

 

Hafta sonları Adeta Yerli ve yabancı  Turistlerin ilgi odağı olan Tepe Mountana Restaurant  Adeta Tarih kokuyor Alanya'nın Geçmişten  Günümüze Tarihsel sadece Yemeklerini Yanısıra Alanya'nın da Tanıtımında Büyük rol oynayan Restaurant Alanya'nın Tarihteki Resimleriyle İlgi çekiyor.

 

Tepe Mountana Restaurant.a Gelen  Yerli ve yabancı turistler Hem Alanya'nın Tarihi Hemde Eşsiz Alanya Manzarası Eşliğinde Yöresel  Mutfağımızı Tanıyorlar . 

 

Not ; saygıdeğer meslektaşımız Sadi Gür’ e desteklerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler