Murat Bardakçı’dan Bomba Teklif !!!

Gazeteci yazar Murat Bardakçı, yeni sistemde yemin törenlerinin daha canlı olmasını, tören sırasında Kur’an’a el basılarak mehter marşı çalınmasını teklif etti.1950 senesinden bugüne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde

Restore Edilen Tarihi Bina

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim meydanlarında müjdelediği, içinde kütüphanenin yanı sıra, keki, çayı kahvesi bulunan 7'de 77'e herkesin her yaştan insanın buluşacağı "MilletKıraathanesi" Projesi,

Erdoğan'ın Kıraathane Vaadinde Menü Zenginleşiyor

AKP Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın kıraathane vaadi gündemdeki yerini koruyor.

Destek Patron Yaptı

Ev kadınıyken KOSGEB desteği ile iş hayatına atılan Alanyalı Şerife Kafes, aldığı kredi ile gözlemeci dükkanı açtı. Kafes, devletin girişimci kadınlara sahip çıktığını söyledi.

Jandarmadan Zeytin Dalı Harekatı'na Yeni Marş

Jandarma Genel Komutanlığı, Zeytin Dalı Harekatı'na sözlerini Kahramanmaraş Elbistanlı şair Ramazan Pamuk'un yazdığı "Aslan Mehmetçik" şiirini yeniden besteleyerek destek verdi.

Eyy NATO neredesin?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO'ya tepki gösterdi. Erdoğan, "Ey NATO neredesin? Bu kadar mücadele veriyoruz. Türkiye NATO'nun üyesi değil mi? Neredesin" dedi.

Bu Kul Hakkıyla Siz Bile Cennet’in Kapısını Göremezsiniz…

Osmanlı Devleti’ni tarih sahnesinden silmeyi hedefleyen İttihat Terakkici vatan hainleri II. Abdülhamit’i tahttan indirdiklerinde üç şeyi savunuyorlardı; “Hürriyet, Musavvat, Adalet”.

Kahraman Cuneydi İstanbulda: Hiç Korkmadım !!!

Kudüs direnişinin sembolü Filistinli Cuneydi: Hiç korkmadım, fotoğrafta kimin korktuğu ortada. Esenler Belediyesi'nin davetiyle İstanbul'a gelen Kudüs direnişinin sembolü Filistinli Cuneydi, "Kudüs'ün Kahraman Gençleri"

Filistinli Muhammed'den down sendromluların işlettiği kahveye ziyaret

İsrail askerlerinin gözaltına aldığı Down Sendromlu Filistinli Muhammed Et Tavil, Üsküdar'da down sendromluların işlettiği kahveyi ziyaret etti. İsrail protestolarının sembol isimlerinden olan

Başbakan Yıldırım Askerlerle Yemek Yedi

Başbakan Yıldırım, Eğridir Komando Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda Askerlerle Yemek Yedi. Telefon bağlantısıyla askerlere seslenen Cumhurbaşkanı

Cumhurbaşkanı Turizmcilerle Buluştu

Üçüncü Turizm Şurasının açılışı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla yapıldı.