Hindistan'dan Aşçı Tayland'dan Garson Geldi !!!

Hindistan’ın en zengin ailelerinden birinin oğlu olan Rahul Gupta, Muğla’nın Bodrum ilçesinde yapılan rüya gibi düğünle evlendi. Türk Hava Yolları’ndan özel kiralanan uçakla 250

Hollywood Yıldızları Yer Sofrasında

ABD'li aktör Dylan Mcdermott ve nişanlısı ünlü aktris Margaret Denise Quigley, Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi. Bölgeyi gezen ünlü oyuncular, Karaova halısı satın alıp, yer sofrasında

Yeni Lezzet Buluşması

Mönüsünde de sadece Suadiye şubesine özel tatlar bulunuyor. 24 saat dinlendirilmiş ördek confit, kendi ısısında ve fanusunda pişirilen tütsülenmiş dana pirzola, 44 saatte pişirilen dana

Arya, Kadın Girişimcilere Hem Koçluk Yapıyor,  Hem Yatırım

AHU Büyükkuşoğlu Serter birden fazla şapkası olan bir iş insanı. Otomotiv yan sanayiden beyaz eşya yan sanayiye kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı.

Bodrum'da 'Acı' Bir Festival Başlıyor

Bodrum'da yeni bir festival başlıyor. Bu yıl ilki yapılacak olan Acı Ot Festivalinin tanıtımı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un da katıldığı bir basın toplantısı ise tanıtıldı.

Vogue Hotel'de Büyülü Lezzetler

Bodrum yarımadasının çok özel koylarından Usuluk'ta, eşsiz Ege Denizi manzarasına karşı misafirlerini ağırlayan Vogue Hotel, yeni sezona iddialı giriyor.

Küçük Şefler, Mandalinalı Tatlıda Hünerlerini Sergiledi

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, coğrafi işaretli ürünlerin korunması için başlatılan 'Bodrum Mandalinalı Tatlar' etkinliğinde, mutfağa giren lise, ilkokul ve ana sınıfı öğrencileri, tatlıdaki hünerlerini sergiledi.

Mehmet Kocadon: Yerli turistin Bodrum’a desteğini unutmayacağız

- Geçen yıl Bodrum’a 1907 özel iş jeti geldi. özel jetle gelen yolcu sayısı 8 bin 139’du. Bu yıl haziran ayı sonuna kadar gelen iş jeti sayısı 715. Bu jetlerin getirdiği üst sınıf yolcu 2 bin 717.